Bireysel Uydu Alıcı ve Çanak Anten Seti Kurulum Ücretleri

Uydudan yeryüzüne gelen sinyallerin LNB sayesinde uydu alıcısına ulaşımı sağlanır ve ulaşan sinyallerin işlenmesi ile televizyonda görüntüye çevirme işlemini gerçekleştiren cihazlara uydu alıcı denilmektedir. Geliştirilen ilk uydu alıcılarına Analog Uydu Alıcıları denilmektedir. Teknoloji geliştikçe bununla birlikte Analog Uydu alıcılarının yerine dijital Uydu Alıcıları geçmektedir. Günümüzde ise gelişen bu dijital teknolojiler sayesinde HD Uydu Alıcıları sunduğu görüntü kalitesi ve verimi sayesinde kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Uydu Teknik Servisi olarak size televizyonlarınızın görüntü kalitesi ile uyumlu uydu alıcı cihazlar ve çanak anten setleri kurulumunda profesyonel ve garantili çözümler sağlıyoruz. Bireysel Uydu Alıcısı ve Çanak Anten Seti Kurulum Ücretleri hakkında burada bilgi edinebilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

SD Uydu Alıcısı ve Canak Anten Seti

uydu teknik servisi sd uydu alici ve canak anten

229

Çanak Anten Seti, Tekli LNB, SD Uydu Alıcısı Ve Kurulum Dahildir. Kablo ücreti adresinizde kurulum esnasında mesafe ölçümünden sonra belirlenir.

Full HD Uydu Alıcısı ve Çanak Anten Seti

uydu teknik servisi hd uydu alici ve canak anten

279

Çanak Anten Seti, Tekli LNB, Full HD Uydu Alıcısı Ve Kurulum Dahildir. Kablo ücreti adresinizde kurulum esnasında mesafe ölçümünden sonra belirlenir.

Uydu Alıcısı ve Kanal Kurulumu yazımızdan uydu alıcılar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Uydu Alıcısı Cihazlar ve Çanak Anten Setleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve servis talepleriniz için Bize Ulaşın !