Uydu Teknik Servisi Uydu Tamiri ve Bakım Ücretleri

Uydu Teknik Servisi olarak profesyonel teknik servis ekiplerimizin sağladığı tüm uydu tamiri hizmetlerinde kullanılan ekipmanlar ve ürünler orjinal ve garantilidir. Sorunsuz bir görüntü kalitesi için tarafınıza verilen teknik servis hizmetinde kullanılacak ürünler ile birlikte uyducu tarafından yapılması gereken sinyal ayarlamalarının da önemi oldukça büyüktür. Öyle ki belirtilen sinyal ayarlarında yapılabilecek milimetrik bir hata bile görüntü kalitenizi zorlu hava şartlarında düşürerek sizi rahatsız eder.
Burada Uydu Teknik Servisi olarak sağladığımız arıza çözümleri ve uydu tamir ücretlendirmeleri ve hizmetlerin içeriği hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uydu servisi talebinde bulunabilir ve en kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

tvmontaj

Bireysel Uydu Servisi ve Uydu Arıza Sinyal Çözümleri

45

Tüm uydu yayınlarınızda yaşanan görüntü ve teknik ürün problemleri Uydu Teknik Servisinin alanında uzman profesyonel ekipleri tarafından tespit edilerek en kısa sürede çözüme ulaştırılıyor.

uydu teknik servisi

Kendinize Ait Çanak Anten Montajı ve Kablo Çekimi

60

Mevcutta bulunan ya da kendiniz dışardan temin ettiğiniz çanak anteninizin kurulumu ve kablo çekim işlemi ve gerekli tüm işlemler dahil olmak üzere Uydu Teknik Servisi ekipleri tarafından sağlanmaktadır. 

merkezi uydu sistem

Merkezi Sistem Arıza Servisi Hizmetleri

80

Kullanmakta olduğunuz merkezi sisteminizdeki sinyal ve yayın problemleri gibi uydu arıza sorunlarının giderilmesinde ve sıfırdan merkezi sistem kurulumu işlemlerinde profesyonel ekiplerimiz adresinizde ücretsiz keşif sağlar.

Uydu Teknik Servisi Ücretlendirme Hakkında

  • Bireysel uydu servisi ve uydu arıza çözümleri için belirtilen servis ücretine KDV dahil değildir. Kullanılacak ürün ve malzemeler ekstra olarak ücretlendirilir. 
  • Mevcutta bulunan çanak anteninizin montajı ve kablo çekim ücretine KDV dahil değildir. Kullanılacak ürün ve malzemeler ekstra olarak ücretlendirilir.
  • Belirtilen Merkezi Sistem Arıza Servisi ücretine kullanılacak malzemeler dahil değildir. Merkezi Sistem Kurulum ücreti içerisinde herşey dahil olmak üzere 130 tl daire başı ortalama fiyatlandırılır. Adreste keşif yapıldıktan sonra kurulacak sistemin kullanıcı sayısına bağlı olarak kablo çekimleri, sinyal yükseltici parçalar, ürün adet ve metrajları, işçilik gibi kullanılacak malzeme ve işçilik ücretleri net olarak belirtilecektir. Merkezi sistem kurulumu sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.