uyduteknikservisi merkezi sistem kurulum

Merkezi Uydu Sistemlerinde Profesyonel Çözümler Üretiyoruz

Uydu Teknik Servisi otel. toplu konut, villa, iş merkezi, apartmanlar, hastaneler gibi toplu yaşam alanlarında merkezi sistem kurulumları, bakım ve arıza çözümlerinde sizlere hizmet vermektedir. Merkezi Sistemler düşük birim maliyetlidir ve masraf gerektirmeyen uzun süreli kullanım süreci sunar. Aynı zamanda modern ve temiz çevre görünümlü yapılar sağlayan ve kolay uygulanabilirliği ile oldukça kullanışlıdır.

Merkezi Uydu Sistemleri kullanımı birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Kullanıcılar kurulacak merkezi sistemin yönü doğrultusunda Türksat, Hotbird, Eutelsat uydularından dijital görüntü kalitesi ile yayın alabilirler. Tercihleri doğrultusunda kullanılan uydu alıcısının özelliklerine göre ücretsiz kullanım ve frekans ayarlamaları ile istedikleri kanalları eklemeleri de mümkündür. Dijital uydu alıcılarını başka yerlerden alabileceğiniz gibi, Uydu Teknik Servisinden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda her bir dairenin tek çanak anten taktırması yerine merkezi sistemden faydalanması çok daha ekonomik olacaktır.

Merkezi sistem kurulumu talep ettiğinizde alanında uzman ekibimiz adresinize gelir ve gerekli keşfi sağlar. Bu sayede kullanılacak ürünler ve miktarları, kurulumun gerçekleşeceği alan ve işlem süresi ile maliyetleriniz hesaplanarak teklifiniz oluşturulacaktır. Onayınız doğrultusunda belirlenen zamanda işlemleriniz Uydu Teknik Servisi tarafından başlatılır. Alanında uzman ekiplerimiz merkezi uydu sisteminizi kusursuz çalışır ve garantili olarak belirtilen sürede size teslim eder.

uyduteknikservisi merkezi sistem

Merkezi Sistem Arıza Çözümleri

Aynı zamanda hali hazırda bulunan merkezi sisteminizde yaşadığınız problemler sorunlu parçaların  değişikliği sağlanarak da giderilebilir. Çanak anten, uydu anten kablosu ve diğer sinyal yükseltici, dağıtıcı gibi ürünlerde arıza yaşadığınızda Uydu Teknik Servisi olarak sizlere kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu ve Arıza Çözümleri hakkında detaylı bilgi almak ve servis talebinde bulunmak için Bize Ulaşın !