Uydu alıcısı ihtiyaçlarınızda Uydu Teknik Servisi olarak televizyon özellikleriniz ile uyumlu receiver seçeneklerimiz ile profesyonel çözümler üretiyoruz.

Uydu günümüzde Türkiye’de en çok kullanılan TV Yayın tekniğidir. Uydu üzerinden yayın yapan kanallar, Receiver üzerine uydu anten aracılığı ile kendi frekansı üzerinde sinyaller gönderir. Bizim bu kanalları kendi TV listemize ekleyebilmemiz için kanalların gerekli TV Frekanslarını bilmemiz gerekmektedir. Ancak ilk kurulum sırasında TRT’nin uydu frekansını kullanarak beraberinde yüzlerce TV kanalını listemize eklememiz mümkündür. Siz de Uydu Teknik Servisinin sağladığı hizmetlerden faydalanarak uydu alıcısı ve kanal kurulumu çözümleri sayesinde televizyonunuzun keyfini çıkarın.

uydu teknik servisi uydu alicisi bakim onarim

HD & SD Uydu Alıcısı

Yeni uydu alıcısı ihtiyaçlarınızda Uydu Teknik Servisi olarak televizyonunuzun model ve görüntü özelliklerine uyumlu HD ya da SD alıcı seçenekleri ile çözümler üretiyoruz. Bu çözümler sayesinde teknik servis ekiplerimiz adresinizde gerekli bağlantıları sağladıktan sonra tamamen sağlıklı bir şekilde yayın alıyor olursunuz.

uydu teknik servisi uydu alicisi kurulumu

Kanal Kurulumu ve Frekans Ayarları

Uydu alıcısı bağlantılarınız ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildikten sonra çanak anteninizin yönüne uygun olacak şekilde kanal kurulumu ve gerekli frekans ayarlamaları sağlanır. Toplu kanal ekleme işleminde çıkmayan ve sizin özellikle seyretmek istediğiniz yerel kanalların da tekil olarak frekans ayarlaması ile kanal listenize eklenmesi mümkündür. Profesyonel ekiplerimiz isteğinize bağlı olarak gerçekleştirdiği işlemler ve kullanım ile ilgili sizlere detaylı bir şekilde bilgilendirme yaparak almış olduğunuz hizmeti size kusursuz teslim ederek, adresinizden ayrılır.

uyduteknikservisi hdmi kablo

Uydu Alıcısı Ekipmanları

Hali hazırda kullandığınız receiverınızda görüntü ve ses sorunları gibi arızaları yeni bir receiver almanıza gerek kalmadan da çözmek mümkündür. HDMI, Scart Kablo gibi ara bağlantı ekipmanlarında yaşanan arızalar yerinde uygun parça değişikliği sağlanarak giderilebilir.

Ürün temini ve bağlantısı, arıza ve arızalı orjinal parça değişikliği işlemleri ile ilgili ve tüm uydu sinyal ve ekipman arıza sorunlarınız hakkında daha detaylı bilgi almak ve servis talebinde bulunmak için Bizimle İletişime Geçin.
Uydu Alıcılar ve Çanak Anten Setleri Kurulum Ücretlerimiz hakkında buradan bilgi alabilirsiniz. 
Türksat Güncel Frekansları ve Kanal Kurulumu hakkında yayınladığımız makalemizi okuyun.