Uydu Servisi

Çanak Anten Kurulumu

Uydu Servisi ekipleri tarafından çanak anten kurulumu için uygun yer tespiti yapıldıktan sonra gerekli fiziksel bağlantılar sağlanır. Yayın almak isteyeceğiniz platform doğrultusunda (türksat,eutelsat,hotbird,astra vb.) sinyal ölçümleri ve yön ayarlaması yapılarak çanak anten montajı gerçekleştirilir. Uydu üzerinden yayın yapan kanalların uydu alıcısı üzerine ekleme işlemleri Uydu Servisi kanal kurulumu ile gerçekleştirilir ve yayınlarınız tamamen sağlıklı bir şekilde ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilir.

Uydu Servisi

Uydu Servisi Parça Değişimleri

Uydu TeknikServisi Kullanmakta olduğunuz sistemdeki ürünlerde herhangi bir arıza olması durumunda yedek parça değişikliği gerçekleştirilerek sorununuz giderilebilir. Bu ürünler; LNB, konnektör, sinyal güçlendirici ürünler ve uydu sistemlerinde bulunan tüm parçaları kapsamaktadır. Aynı zamanda tek çanak anten üzerinden birden fazla televizyon yayını almak istediğinizde çift veya daha çok çıkışı bulunan LNB modelleri ile bölücü gibi sistem ürünleri kullanılarak yayınlarınız sizlere eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Uydu Servisi

Arıza Tespiti ve Onarım

Mevcutta kullandığınız çanak anten ve uydu alıcısı cihazınızda yaşadığınız problemler için hizmetinizdeyiz. Uydu Servisi olarak Tüm Sinyal sorunu ve benzeri herhangi bir arıza durumunda ekibimiz sorunun kaynağını tespit ederek giderir. Ve size kalan televizyon keyfinize devam etmek olur. Uydu Servisinde Hassas Ayarların Yapılabilmesi için Yeni Nesil HD ayar Cihazları ile Hizmet vermekteyiz

Uydu Servisi

Kablolama İşlemleri

Sinyal ve görüntü kablolarında (HDMI, Scart vb.), yaşayabileceğiniz arızalarda kullanmakta olduğunuz ürün ve hizmetlerle uyumlu tüm değişiklikleri gerekli ve orjinal ekipmanlar ile Uydu Teknik Servisinin Profesyonel Ekipleri sizler için gerçekleştirir.

uyduteknikservisi nakil

Uydu Teknik Servisi Nakil İşlemleri

Yeni Bir Adrese mi Taşınıyorsunuz?

Taşındığınız zaman bizi arayarak nakil talebinizi aktarın ve televizyon sinyal ayarlamaları ile uydu kurulumunuzun yapılması için teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılayın. Taşınacağınız adrese mevcut çanak anteninizi götürebilir, taşındığınız adreste bulunan çanak anten veya merkezi sistem üzerinden bağlantınız gerçekleştirilebilir veya sizler için yeni bireysel bir çanak anten kurulumu yapılmasını talep edebilirsiniz.

Uydu Teknik Servisi olarak sizlere sağlamakta olduğumuz çanak anten kurulumu ve diğer işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak ve profesyonel servis hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi Bizimle İletişime Geçin. veya Youtube Sayfamızı ziyaret edin.