Uydu Servisi

Uydu Servisi Parça Değişimleri

Kullanmakta olduğunuz sistemdeki ürünlerde herhangi bir arıza olması durumunda yedek parça değişikliği gerçekleştirilerek sorununuz giderilebilir. Bu ürünler; LNB, konnektör, sinyal güçlendirici ürünler ve uydu sistemlerinde bulunan tüm parçaları kapsamaktadır. Aynı zamanda tek çanak anten üzerinden birden fazla televizyon yayını almak istediğinizde çift veya daha çok çıkışı bulunan LNB modelleri ile bölücü gibi sistem ürünleri kullanılarak yayınlarınız uzman uyducu ekiplerimiz tarafından sizlere eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Uydu Servisi

Çanak Anten Servisi

Uydu Teknik Servisi’nin alanında uzman uyducu ekipleri tarafından çanak anten kurulumu için uygun yer tespiti yapıldıktan sonra gerekli fiziksel bağlantılar sağlanır. Yayın almak isteyeceğiniz platform doğrultusunda(türksat,eutelsat,hotbird,astra vb.) sinyal ölçümleri ve yön ayarlaması yapılarak çanak anten montajı gerçekleştirilir. Uydu üzerinden yayın yapan kanalların uydu alıcısı üzerine ekleme işlemleri kanal kurulumu ile gerçekleştirilir ve yayınlarınız tamamen sağlıklı bir şekilde profesyonel uyducu ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilir.

Uydu Servisi

Profesyonel Uyducu İle Kablolama İşlemleri ve Uydu Servisi

Sinyal ve görüntü kablolarında (HDMI, Scart vb.), yaşayabileceğiniz arızalarda kullanmakta olduğunuz ürün ve hizmetlerle uyumlu tüm değişiklikleri gerekli ve orjinal ekipmanlar ile Profesyonel Uyducu Ekiplerimiz sizler için gerçekleştirir.

Uydu Servisi

Uzman Uyducu Tarafından Arıza Tespiti ve Onarım

Mevcutta kullandığınız çanak anten ve uydu alıcısı cihazınızda yaşadığınız problemler için hizmetinizdeyiz. Uydu Teknik Servisi olarak Tüm Sinyal sorunu ve benzeri herhangi bir arıza durumunda uyducu ekibimiz sorunun kaynağını tespit ederek giderir. Ve size kalan televizyon keyfinize devam etmek olur. Uydu Servisinde Hassas Ayarların Yapılabilmesi için Yeni Nesil HD ayar Cihazları ile uzman uyducu ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz

uydu teknik servisi uydu tamir

Merkezi Uydu Kurulumu ve Merkezi Sistem Uydu Fiyatları

Merkezi sistem kurulumu talep ettiğinizde alanında uzman ekibimiz adresinize gelir ve gerekli keşfi sağlar. Bu sayede kullanılacak ürünler ve miktarları, kurulumun gerçekleşeceği alan ve işlem süresi ile maliyetleriniz hesaplanarak teklifiniz oluşturulacaktır. Onayınız doğrultusunda belirlenen zamanda işlemleriniz Uydu Teknik Servisi tarafından başlatılır. Alanında uzman ekiplerimiz merkezi uydu sisteminizi kusursuz çalışır ve garantili olarak belirtilen sürede size teslim eder.

uyduteknikservisi nakil

Uydu Teknik Servisi Nakil İşlemleri

Taşındığınız zaman bizi arayarak nakil talebinizi aktarın ve televizyon sinyal ayarlamaları ile uydu kurulumunuzun yapılması için profesyonel uyducu ekibimiz ile teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılayın. Taşınacağınız adrese mevcut çanak anteninizi götürebilir, taşındığınız adreste bulunan çanak anten veya merkezi sistem üzerinden bağlantınız gerçekleştirilebilir veya sizler için yeni bireysel bir çanak anten kurulumu yapılmasını talep edebilirsiniz.

Uydu Teknik Servisi Olarak Alanında Uzman Profesyonel Uyducu Ekiplerimiz İle Sizlere Sağladığımız Çözümler İçin Bize Ulaşın !