uydu teknik servisi dsmart logo

Dsmart Arıza Çözümleri ve Kurulumu

Hazırda kullandığınız mevcut Dsmart aboneliğinde İçanak anten, LNB ve sinyal problemleri, kablo sorunları ve görüntü ayarları ve internet kablo çekimi ve modem sorunları gibi Dsmart Arıza sorunlarında Uydu Teknik Servisi olarak tüm hizmetleri sağlamaktayız. Belirtilen ürün arızalarında gerekli ürün değişikliği yapmak isterseniz Uydu Teknik Servisi ekipleri tüm değişiklikleri sizin için gerçekleştirecektir.

Dsmart üzerinden Yeni Bir Abonelik başlangıcı yaptınız. Ve yayınları alabilmek için Çanak Anten Kurulumu ihtiyacınız var. Uydu Teknik Servisi ekipleri aldığınız hizmet doğrultusunda Dsmart Çanak Anten kurulumunuzu gerçekleştirir. Kaliteli ve eksiksiz bir şekilde size teslim eder. Dsmart üzerinden ücretli satın aldığınız kanalların görüntü kalitelerinde herhangi bir sorun yaşamamanız için sinyal değerlerinizin en düşük 85 olması gereklidir. Kurulum esnasında yapılacak ufak bir hata bile yayın sorunlarına yol açabilir. Bu sebepten dolayı Uydu Teknik Servisi olarak tüm uzman personellerimizin sağladığı Dsmart Kurulum ve Dsmart Arıza hizmetlerinde yeni nesil Full HD ayar cihazlarımız ile ince hassas ayarlamalar yapmaktayız. Bu sayede yüzde 99 başarı imkanı ile kurulumlarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Uydu Teknik Servisi olarak Dsmart Merkezi Sistem Kurulumu ve Dsmart Arızalarında çözümler üretmekteyiz. Daha düşük maliyetli ve daha az görüntü kirliliğine yol açan Merkezi Uydu Sistemleri hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Ortalama 45 dakika süre içerisinde ulaşabileceğiniz profesyonel ve garantili Uydu Teknik Servisi hizmetleri ile Dsmart platformunda yaşadığınız sorunlar çok kısa zamanda ortadan kaldırılıyor.Yeni abonelikler için Dsmart Çanak Anten Kurulumu ve Dsmart Arıza sorunları hakkında detaylı bilgi almak ve servis talebinde bulunmak için Bize Ulaşın !