tv-montaj-aski-aparati
tv-montaj-aski-aparati

Televizyon Montajı ve Askı Aparatı

Tv Montajı ve Askı Aparatı çözümleri ile günden güne daha fazla insan LCD veya Plazma TV‘lerini duvarlarına taşıyor. Modern düz panel TV‘ler duvar üzerinde daha büyüleyici gözüküyor.
LCD veya Plazma TV‘lerinizi sehpa veya masa üzerinde konumlandırmanız hem izleme alanı hem de kapladığı alan açısından olumsuzluklara yol açabiliyor. Bu olumsuz durum duvara tv montajı ile çözülebiliyor. Bu hem televizyonunuzun yaşam alanlarınızda daha az yer kaplamasını sağlayacak hem de televizyon izleme zevkini arttıracak bir çözümdür.
TV’nizi duvara monte etmek zor bir iş gibi gözükebilir. Uydu Teknik Servisi ekibi yerinde kontrol sağlayarak destek seçimi ve montaj yöntemini monitörün boyutuna, duvarın özelliklerine ve cihazın ağırlığına göre belirler. Böylece hem  garantili hem de profesyonel bir hizmet alırsınız size sadece televizyonunuzun keyfini çıkarmak kalır.
Montaj yöntemlerinden bahsetmek gerekirse bunlar;

Basit Düz Ekran TV Montajı

Bu en basit duvara monte yöntemidir. Düz duvara monte işlemi normal olarak iki parça içerir. Eklerden biri TV’de diğeri duvarın üstünde yer alır. Bu iki parça daha sonra birbirine monte edilir. Bu kayar bir sistem olduğu için TV izlenme yüksekliği Uydu Teknik Servisi ekipleri tarafından isteğinize göre ayarlanabilir.

Eğimli TV Montajı

Düz monteye benzemekle birlikte eğimli monte de iki parçadan oluşur. Bu iki parça; TV için köşebent eğimli mekanizma ve duvara monte edilecek tabakadır. Düz monteye benzer bir kurulum yapılır. Oluşan fark eğimli montajın aşağı ve yukarı yönlerine doğru eğimle hareket edebilmesidir. Bu yöntem sayesinde TV’nin öne eğimi ve taba göre yüksekliği isteğinize göre Uydu Teknik Servisi ekipleri tarafından ayarlanır.

Televizyon Montajı ve Askı Aparatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve teknik servis talepleriniz için Bize Ulaşın !